starto mniekontakt Język HTML od wersji 4.01 nie jest już dalej rozwijany - zastąpił go XHTML, obecnie w wersji 1.1 (jednak tekst dotyczy łatwiejszej do opisania wersji XHTML 1.0). Nazwa brzmi może groźnie, jednak ... ...  zobacz więcej »
Odbiorcami naszych stron WWW są w większości osoby cieszące się dobrym zdrowiem, używające popularnych przeglądarek, nie mające kłopotów ze sprzętem komputerowym czy wyświetlaniem grafiki. ...  zobacz więcej »
Gdy tylko skończysz tworzyć stronę WWW na własnym komputerze oraz poprawisz wszystkie błędy i niedociągnięcia, stwierdzisz pewnie, że chcesz teraz pokazać ją całemu światu. ...  zobacz więcej »
Style pozwalają kontrolować większość właściwości elementów HTML, które kiedyś można było ustawiać wyłącznie za pomocą atrybutów. Powtarzanie atrybutów w wielu elementach było nie tylko niewygodne, ale ... ...  zobacz więcej »
Każdy znak umieszczony na stronie WWW można zapisać na kilka sposobów. Czasem tradycyjne znaki wprowadzane z klawiatury nie wystarczają i trzeba skorzystać ze specjalnych kodów tych znaków. ...  zobacz więcej »
zobacz obrazek 
galeria: malowane ... 
ocena: 6,70 głosów:44
teraz w serwisie : 4
forum na strone
18.02.2010 13:00
autor: singled

ostatni wpis:
19.02.2010 08:01
autor: Max

Stronę poleca Katalog SEO (skrypty) od 2012-06-04.